Over Kindercentrum De Bomschuit

Kindercentrum de Bomschuit is gelegen aan de rand van Katwijk tegenover de sportvelden van VV Katwijk. Het unieke gebouw heeft aan beide zijden een groene buitenspeelplaats. Het pand wordt gedeeld met Cardea Jeugdzorg, die hier een kinderopvanglocatie heeft, en de Auris behandelgroep, speciaal voor kinderen met een gehoor-, taal- en spraakachterstand. Op deze locatie is ook ons hoofdkantoor gevestigd.

Hele dagen opvang
In Kindercentrum De Bomschuit bieden we hele dagen opvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar. Ook bieden wij op deze locatie flexibele opvang. Flexibele opvang is ideaal voor ouders met wisselende diensten: de opvangdagen kunnen namelijk worden aangepast aan het werkrooster. Kindercentrum De Bomschuit is geopend van 07.30 tot 18.30 uur.

Peuteropvang
Daarnaast bieden we op deze locatie ook peuteropvang. De peuters (2 tot 4 jaar) kunnen hier samen met leeftijdsgenootjes spelen, leren en ontdekken. Jonge kinderen leren namelijk door te spelen. De peuters krijgen leuke en bij de leeftijd passende activiteiten aangeboden uit het Voorschoolse Educatie programma Peuterpraat, als voorbereiding op de basisschool. Dit programma stimuleert de taal- en spraakontwikkeling, de persoonlijke ontwikkeling en de sociale ontwikkeling. Denk hierbij aan samen spelen, zelfstandigheid, zelfredzaamheid, zindelijkheid, normen en waarden en de fijne en grove motoriek.

Peuteropvang De Bomschuit is dagelijks geopend van 08.30 tot 12.30 uur. In tegenstelling tot andere peuteropvang locaties is Peuteropvang De Bomschuit 52 weken per jaar geopend, dus ook in de schoolvakanties. De peuteropvang is op deze manier ook voor werkende ouders goed te combineren met de kinderdagopvang.

Voor vragen kunt u contact opnemen met de afdeling Klantenservice.

Overige informatie

Locatie

Kindercentrum de Bomschuit
De Krom 101
2221 KK Katwijk ZH

LRK nummer: 892418874

Clustermanagers

Clustermanager: Samantha van der Velden
E: samantha@kokkinderopvang.nl
Adjunct Clustermanager: vacature

Contactgegevens locatie

info@kokkinderopvang.nl
Algemeen: 071-4097535

Guppen:

06 – 515 893 01
bomschuit.guppen@kokkinderopvang.nl
Zeepaarden:
06 – 515 698 89
bomschuit.zeepaarden@kokkinderopvang.nl
Pinguins:
06 – 511 411 49
bomschuit.pinguins@kokkinderopvang.nl
Schildpadden:
06 – 511 911 29
bomschuit.pinguins@kokkinderopvang.nl
Kreeften (flexgroep):
06 – 511 792 08
bomschuit.kreeften@kokkinderopvang.nl
Krabben (flexgroep):
06 – 517 736 49
bomschuit.krabben@kokkinderopvang.nl
Peuteropvang:
06 – 517 054 96
bomschuit.peuteropvang@kokkinderopvang.nl